Etimesgutta Halı Tercihi

Etimesgutta Halı  Tercihi

Müşterilerimiz genelde artık shaggy halıları tercih etmektedir. Zeminde daha güzel bir görünüm sağlayan shaggy halılar hem ucuz kaliteli üzerine basıldığında yumuşacıktır. Yıkarken özen gösterilmesi gereken halılardır. Nesil Halı Yıkamada shaggy halıları tercih ediyor. Shaggy halılar makine halılarına göre daha az toz barındırır ve leke tutar.

Etimesgutta Halı Yıkamanın Önemi

Etimesgutta Halı Yıkamanın Önemi

Müşterilerimizin evinde çoğunlukla makine ve shaggy  halı bulunmaktadır. Nadiren el dokuma halıları ve kilim kullananlar olsada bizim halınızı yıkama açısından hiç bişey farketmez. El dokuma halıları makine halılarına göre biraz daha özen gösterilmesi gereken halılardır. El dokuma halıları makine halılarına göre daha pahalıdır. Halıyı yıkarken özen gösterilmesse halının renginde solmalar olacaktır. Bunun artık geri dönüşümü yoktur. 

Etimesgut Nesil Halı Yıkama

Etimesgut Nesil Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama olarak 10 senedir hizmet vermektedir. Etimesgut Halı Yıkama olarak en iyisini duymak için sürekli çalışıyoruz. Çalışmalarımızı tam otomatik makinalarla yapıyoruz. Nesil Halı Yıkama halınızı hem ucuza yıkar hemde işini profesyonel bir şekilde yapar.

Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Etimesgut Halı Yıkama Hizmet Bölgeleri

Nesil Halı Yıkama yaz kış hizmet vermektedir. Nesil halı yıkama etimesgutta olduğu gibi eryaman semtinde,sincan,elvankent,bağlıcadada hizmet vermektedir. Ayrıca yorgan battaniyede yıkamaktadır. Halı yıkama etimesgut bölgesinde hızlı bir gelişim göstermektedir.

Etimesgut Halı Yıkama Sistemimiz

Etimesgut Halı Yıkama Sistemimiz

Etimesgut Halı Yıkama: Halıların yıkanmasında kullanılan iki sistem vardır. Meç denilen otomatik yıkama aracıyla yapılmaktadır. Halılar önce yere serilir ıslatılır. Daha sonra halı şampuanı uygulaması yapılmaktadır. Meç aracılığı ile yıkama tamamlanır.

Etimesgutta Halı Yıkama Müşteri Memnuniyeti

Etimesgutta Halı Yıkama Müşteri Memnuniyeti

Etimesgut Halı Yıkama: Nesil Halı Yıkama olarak biz güler yüzlü dürüst firmayız. Halılarınız evlerinizden alınarak itina ile yıkanır temizlenir. Nesil Halı Yıkama müşteriyi memnun etmek için elinden geleni yapar. Evinizde kendi yıkadığınız halılarınız fabrikalarda yıkanan halılarınız kadar temiz olmaz. Nesil Halı Yıkama çıkmayan lekeleri üst üste yıkıyarak tertemiz yapar. Etimesgutta halı yıkamacılar birbirleriyle yarışa girselerde Nesil Halı Yıkama her zaman diğer halı yıkamacılara fark atar.

Halı Yıkama

 Halı Yıkama

Halı Yıkama:Her insan temiz bir ortamda yaşamak ister. Yaşdığınız ortamda eğer kir veya toz varsa sizi hasta edebilir. Ortamdaki tozlar genellikle halınızdan kaynaklanır. Nesil Halı Yıkama başka halı yıkamacılara benzemez halıyı yıkamadan önce tozunu alır, daha sonra halıyı havuza atarak orda bir gün bekletir. Sonra tam otomatik makineye koyarak tertemiz bir şekilde yıkar.

Halı Yıkama Etimesgut

Halı Yıkama Etimesgut

Halı Yıkama Etimesgut: Evinizdeki yada işyerinizdeki halılar üstüne bastığımız için tozlanır ve kirlenir. Doğru yıkanmayan halılarınız zarar görebilir. Bazı müşterilermiz halıyı kendi evinde yıkar ama bu çok yanlıştır. Tasarruf edecem derken hem sudan zarar ederler. Halıyı yıkarken fırçayla bastıra bastıra yıkarlar ama temiz olduğunu zannederler ama fırçalamak halıya zarar verir. Biz Nesil Halı Yıkama olarak halınızı el değmeden tam otomatik makinelerle yıkıyıruz. Bize güvenin gerisine karışmayın.

Etimesgut Halı Yıkamadan Öneriler

Etimesgut Halı Yıkamadan Öneriler

Etimesgut Halı Yıkama:Halılarınızın nerde yıkandığını bilmenizde fayda vardır. Halınızı profesyonel bir şekilde yıkıyoruz diyen halı yıkamacılar var ama malesef araba yıkanan yerde yani oto yıkamacıda bu işi yapıyor. Halınızı güvendiginiz firmalara veriniz. Oto yıkamacılar halınızı pis zemine sererek halınızın doğru düzgün kirini akıtmaz üstelik pis suyla yıkar halınız temiz olacağına leş gibi kokar. Şunu söylemeden geçemiyecem halıyı kurutmadan poşetlerler kurumayan halıda poşeti açtığınızda pis pis kokacaktır. Bu durumu ortadan kaldırmak için halıya parfüm sıkarlar ama malesef pis koku kesinlikle gitmez. Halınızı balkondan aşağı sarkıtıp kesinlikle çırpmayınız bu durum yırtılmalara sebep olacaktır. 

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama:Eryaman Koltuk Yıkama her zaman kendini geliştiren bir firmadır. Koltuklarınızda ne kadar leke veya kir olursa olsun bizim için farketmez en iyi şekilde yıkarız. Koltuk ve Kanepeleriniz sizin için önemliyse bizim içinde o kadar önemlidir.

Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama: Halılarınız bizim için çok önemlidir. Halınıza gereken özeni göstermekteyiz. Halılarımız evleriniz ve ofislerimiz için önemlidir. Etimesgut Halı Yıkama büyük bir tecrübeye sahiptir. Etimesgut HalıYıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Etimesgut halı yıkama yerinde yıkamada yapar. Müşterilerimiz eşinden dostundan tavsiye ister. Tam otomatik makinalarla halınızı en iyi şekilde yıkarız. Teslim ederiz.

Bağlıca Halı Yıkama

Bağlıca Halı Yıkama

Bağlıca halı yıkama olarak halılarınızı uzman kadromuzla uygun fiyatlarla halınızı yıkamaya devam ediyoruz. Müşterilerilermiz rulo halinde halinde hazırladığı halıları bizimle iletişim kurarak halılarınızı evinizden veya ofisinizden alarak bir kaç gün içerinde yıkayıp teslim ediyoruz.

Etimesgut Yorgan Yıkama

Etimesgut Yorgan Yıkama

Halı yıkama bizim için ne kadar önemliyse yorgan yıkamada önemlidir. Bazı müşterilerimiz yorganlarını kendi çamaşır makinalarıyla yıkamaya çalışırlar ama hataya düşerler. Yorganlarını yırtık bir şekilde alırlar. Kar edecem diye zarara uğrarlar. Eşyalarımız nasıl kirleniyosa yorganlarda kirlenir. Nesil Yorgan Yıkama özel yorgan yıkama makinalarıyla mis kokulu şampuanlarıyla yıkar tertemiz yapar. Nesil yorgan yıkama sadece etimesgutta değil eryaman,sincan,elvankent,batıkent,semtlerindede yorgan yıkama hizmeti vermektedir.

Etimesgut Koltuk Yıkama

Etimesgut Koltuk Yıkama

Koltuğunuza veya Kanapenize yemek yerken veya bişeyler içerken üstüne dökülebilir. Buda koltuğun ve kanapenin içine emilerek kötü ve pis görünmesini sağlayacaktır. Ama üzülmeyin Nesil Koltuk Yıkama bununda üstesinden gelir. Koltuk yıkama makinemizle ilk olarak kirini akıtalım daha sonra halı şampuanımızı koltuğa ve kanepeye yedirerek güzelce makinemizle yıkayarak bütün kirler arındırılır şık ve parıltırılı görünüm elde edilir. Ankaranın sadece etimesgut semtinde değil eryaman,sincan,elvankent,batıkent semtindede Nesil Koltuk Yıkama hizmet vermektedir.

Elvankent Halı Yıkama

Elvankent Halı Yıkama

Elvankentte bizim işimiz sadece halı yıkama üzerinedir. Elvankent semtinde yıllardır hizmet vermekteyiz. Halıyı herkes yıkar ama işine özen göstermiyen halı yıkamacılar çoğunluktadır. Halıyı sadece evden alıp adresinize teslim etmek yetmiyor. Telefonda sizi bilgilendirecek sekreterin çıkması gerekir. Her zaman  güler yüzlü saygılı olmak gerekir müşterilere karşı.Halılarınız makbuz koçanı ile teslim alınmalıdır. 

Sincan Halı Yıkama

Sincan Halı Yıkama

Halı yıkama oldukça zor meşakkatli bir iştir. Halı yıkama işi Ankaranın Sincan semtinde oldukça gelişmiştir. Halı yıkama denilince ilk akla gelen sincanda Nesil Halı Yıkamadır. Nesil halı yıkama halınızı hiç bi zaman baştan sağma yıkamaz gereken özeni gösterir. Halınızı cinsine göre ayırır. Öyle yıkar. En çok özen gösterilmesi gereken el dokuma halılarıdır. Makine halıları ısparta halıları farklı sistemlerle yıkanır.

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama

Evlerinizde veya işyerlerinizde boydan boya olan sabit halılar vardır. Duvardan duvara dediğimiz bu halıları yerinde yıkıyoruz. Bu halıları farklı ekipmanlarla yıkıyoruz. Hangi halı modeli olursa olsun halıların yıkanmasında kullanılan su çok önemlidir. Bazı  halı yıkamacılar halınızı pis suyla yıkıyor buda halınızı sertleştiriyo,sarartıp soldurabiliyo. Biz Eryaman Halı yıkama olarak halınızı temiz bol suyla ve halı şampuanlarıyla mis gibi yıkar teslim ederiz.   

Etimesgut Halı Yıkama Kurutma İşlemleri

Etimesgut Halı Yıkama Kurutma İşlemleri

Sıkma makinemizden çıkarttığımız halıları kurutma bölümüne alalım.Burada halılarımıza sıcak hava vererek tamamen kurumasını sağlarız. Etimesgut Halı Yıkama  halının çabuk bir şekilde kurumasını uygun görür. Halının kuruması çabuk gerçekleşmezse halıda çürüme görülür. Halının kurutma işlemi güneş altında kesinlikle yapılmamalıdır. Halınızın rengi bozulabir. Nesil HalıYıkama halınızı en iyi şekilde yıkar teslim eder. 

Etimesgut Halı Yıkamada Tasarruf Devri

Etimesgut Halı Yıkamada Tasarruf Devri

Etimesgutta ve Ankaranın diğer  semtlerinde ne kadar çok halı yıkamacı olsa da bazı müşterilerimiz evinde kendi yıkıyor ama yanlışa düşüyor. Suyun çok harcanmasından tutun tasarruf yapacam diye deterjanıda aslında fazla kullanıyorlar. Halınızı Nesil Halı Yıkamaya teslim edin güvenin gerisine karışmayın.

Şekli Bozulan Halılar

Şekli Bozulan Halılar

Halılarınıza gelen tozlar yediğiniz içdiğiniz döküntüler halınızda kir oluşmasına ve kötü görünmesine sebep olacaktır. Halının yıkanması bir banyo gibi işlev görür. Halı yıkamak sanattır. Her halı yıkamacıya güvenmeyin işini doğru düzgün yapan çok az sayıda halı yıkamacı var. Bazı halı yıkamacılar halıyı yıkıyacam diye şeklini bozuyor. Halının rengi değişiyo yırtılıyo. Nesil halı yıkama halınıza zarar vermeden güzelce yıkar teslim eder. 

Kategoriler

etimesgut-haliyikama.com | Copyright © 2018 - Her Hakkı Saklıdır.